Aktuality o Prelátovi

Prelát navštívil Pannu Máriu Kazanskú

Počas svojej krátkej návštevy Ruska navštívil biskup Javier Echevarría katedrálu Panny Márie Kazanskej na Červenom námestí, aby sa tam pomodlil pred touto známou ikonou. Video je k dispozícií so slovenskými titulkami.

O donovi Álvarovi

"Don Álvaro je pre mňa veľkým vzorom hlboko veriaceho človeka"

"Don Álvaro je pre mňa veľkým vzorom hlboko veriaceho človeka"

Mgr. Veronika Rybníčková je riaditeľka Základnej školy a materskej školy Parentes Praha. Študovala v Ríme, kde sa zoznámila s odkazom a prácou blahoslaveného Álvara del Portillo, bývalého preláta Opus Dei.

Aktuality o Pápežovi

1.október: Audiencia s pápežom Františkom

Pápež František povzbudil 15 000 pútnikov v Ríme pri príležitosti blahorečenia Álvara del Portilla, aby sa k novému blahoslavenému utiekali o príhovor, aby im pomáhal ,,veľkodušne odpovedať na Božie povolanie k svätosti a apoštolát vo všednom živote, v službe Cirkvi a celému ľudstvu“.

Napísal Sean Gallagher

Osobné svedectvá
Napísal Sean Gallagher

Posledný rok sa Danielovi Adongo obrátil svet naruby, a to hneď dvakrát. Adongo (24) je obrancom mužstva Indianapolis Colts. Je katolíkom celý život a...

Lekcia lásky

Osobné svedectvá
Lekcia lásky

Angelique Ferrali je spolupracovníčka Opus Dei, žije vo Švajčiarsku, pracuje ako tenisová trénerka. Spomína na svätú omšu, ktorú slúžil Don Álvaro,...

Sociálne projekty

Konať dobro

Konať dobro

Supernumerár Opus Dei José Luis Olaizola a jeho manželka...